Used Cars, SUVs, Trucks for Sale in St. Thomas
2023 Lincoln Aviator Reserve 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $51,999 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:48,966 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.0L 6cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 5LM5J7XC2PGL21155 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 6162A |
Aviator Reserve, 4D Sport Utility, 3.0L V6, 10-Speed Automatic, AWD, Black Metallic, Roast Leather, 4-Pin & 7-Pin Connectors, Active Park Assist 2.0, Auto Heated & Ventilated Driver & Passenger Seats, Black Exterior Elements, Blind Spot Information System, Body-Colour Exteri.....Read MoreLire la suite
2023 Lincoln Nautilus Reserve 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $43,999 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:21,508 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.7L 6cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| VIN: | 2LMPJ8KP2PBL19557 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 6511A |
Recent Arrival!
Nautilus Reserve, 2.7L V6 Twin Turbocharged, AWD, Grey, Ebony Leather, 110V/150W AC Power Outlet, 360-Degree Camera, Active Park Assist 2.0, Adaptive Cruise Control w/Stop & Go, Adaptive suspension, Cargo Compartment w/Reversible Mat, Cargo Utility Package.....Read MoreLire la suite
Nautilus Reserve, 2.7L V6 Twin Turbocharged, AWD, Grey, Ebony Leather, 110V/150W AC Power Outlet, 360-Degree Camera, Active Park Assist 2.0, Adaptive Cruise Control w/Stop & Go, Adaptive suspension, Cargo Compartment w/Reversible Mat, Cargo Utility Package.....Read MoreLire la suite
2023 Ford Escape ST-Line Select 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $CALL |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:40,015 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 1FMCU9NZ2PUA92658 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 7806A |
Loading More Vehicles ...



