Used Cars, SUVs, Trucks for Sale in St. Thomas
2020 Land Rover Range Rover Evoque SE All-Wheel Drive
| Price: | $26,499 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:83,250 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| VIN: | SALZP2FX8LH036813 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 6532A |
Recent Arrival!
Range Rover Evoque SE, 4D Sport Utility, I4, 9-Speed Automatic, AWD, Deep Garnet Leather, Fixed Panoramic Roof, Memory seat.
AWD
9-Speed Automatic I4
Indus Silver Metallic
CARFAX Canada No Reported Accidents
Range Rover Evoque SE, 4D Sport Utility, I4, 9-Speed Automatic, AWD, Deep Garnet Leather, Fixed Panoramic Roof, Memory seat.
AWD
9-Speed Automatic I4
Indus Silver Metallic
CARFAX Canada No Reported Accidents
2020 Lincoln Aviator Reserve 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $39,499 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:28,609 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.0L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 5LM5J7XC0LGL25277 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 6652A |
| Price: | $12,499 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:141,801 km
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 1.6L 4cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| VIN: | KMHD04LB5HU318962 |
| Transmission: | Manual |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 6663A |
Loading More Vehicles ...



