Used Cars, SUVs, Trucks for Sale in St. Thomas
| Price: | $42,999 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:61,212 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.7L 6cyl |
| Exterior Colour: | Green |
| VIN: | 1FMEE5DP3NLB32568 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 6445A |
Bronco Outer Banks Advanced, 12''' LCD Capacitive Touchscreen w/Swipe Capability, 2 Smart Charging USB Ports In Dashboard, 360-Degree Camera, 4.7 Final Drive Ratio, ABS brakes, Adaptive Cruise Control, Additional Sound Deadening, Alloy wheels, Compass, Con.....Read MoreLire la suite
2022 Ford Escape SEL 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $25,999 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:24,940 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 1FMCU9H9XNUB03737 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 6549A |
Escape SEL, 4D Sport Utility, EcoBoost 2.0L I4 GTDi DOHC Turbocharged VCT, 8-Speed Automatic, AWD, Black, 10 Speakers, 10-Way Power Driver's Seat, 3.47 Axle Ratio, Adaptive Cruise Control (ACC) w/Stop & Go, B&O Sound System by Bang & Olufsen, Class II Trai.....Read MoreLire la suite
| Price: | $46,499 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:81,502 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.5L 6cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| VIN: | 1FTFW1EDXNFB35727 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 6454A |
F-150 Lariat, 4D SuperCrew, 3.5L PowerBoost Full-Hybrid V6, 10-Speed Automatic, 4WD, Gray Metallic, Black Leather, Accent-Colour Angular Step Bar, Body-Colour Door Handles w/Body-Colour Bezel, Body-Colour Front & Rear Bumpers, Box Side Decal, Chrome Single.....Read MoreLire la suite
2022 Honda Odyssey Touring Passenger Van
| Price: | $39,749 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:113,566 km
| Body Style: | Vans |
| Engine: | 3.5L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 5FNRL6H88NB501951 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 6335A |
Odyssey Touring, 4D Passenger Van, V6, 10-Speed Automatic, FWD, Leather.
FWD
10-Speed Automatic V6
CARFAX Canada No Reported Accidents
2022 Lincoln Aviator Reserve 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $38,999 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:100,817 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.0L 6cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 5LM5J7XCXNGL11566 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 6650A |
Aviator Reserve, 4D Sport Utility, 3.0L V6, 10-Speed Automatic, AWD, Black, Roast Leather, 4-Pin & 7-Pin Connectors, Active Park Assist 2.0, Adaptive Pixel LED Headlamps, Black Exterior Elements, Blind Spot Information System, Body-Colour Exterior Elements.....Read MoreLire la suite
2021 Acura RDX Platinum Elite 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $32,499 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:92,080 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 5J8TC2H90ML800354 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 51353B |
RDX Platinum Elite SH-AWD, 4D Sport Utility, 2.0L 16V DOHC, 10-Speed Automatic, AWD, White, Leather, Heated & Ventilated Front Bucket Seats, Navigation system: Acura Navigation System with Voice Recognition, Power moonroof.
SH-AWD
AWD
10-Speed.....Read MoreLire la suite
2021 Ford Bronco Sport Big Bend 4dr 4x4
| Price: | $22,749 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:86,879 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 3cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| VIN: | 3FMCR9B65MRB26123 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 6440B |
Bronco Sport Big Bend, 4D Sport Utility, 1.5L EcoBoost, 8-Speed Automatic, 4WD, Cactus, Medium Dark Slate Cloth, Big Bend Package (96B), Equipment Group 200A, Evasive Steering Assist, Ford Co-Pilot360 Assist+, Intelligent Adaptive Cruise Control w/Stop & G.....Read MoreLire la suite
| Price: | $28,999 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:120,433 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 2.3L 4cyl |
| Exterior Colour: | Orange |
| VIN: | 1FTER4FH2MLD11692 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 6535A |
Ranger XLT, 4D Crew Cab, EcoBoost 2.3L I4 GTDi DOHC Turbocharged VCT, 10-Speed Automatic, 4WD, Orange Metallic, 110V AC Power Outlet, 5''' Rectangular Black Running Boards, Auto-Dimming Rear-View Mirror, Black Appearance Package, Black Ford Logo w/Smoked C.....Read MoreLire la suite
2021 GMC Acadia Denali All-Wheel Drive
| Price: | $35,799 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:74,280 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 1GKKNXLS3MZ158659 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 6040A |
Acadia Denali, 4D Sport Utility, 3.6L V6 SIDI, 9-Speed Automatic, AWD, Ebony Twilight Metallic, Jet Black Leather, 170 Amp Alternator, Adaptive Cruise Control, Adaptive Ride Control, Denali Technology Package, Dual SkyScape 2-Panel Power Sunroof, Enhanced .....Read MoreLire la suite
Loading More Vehicles ...









