Used Cars, SUVs, Trucks for Sale in St. Thomas
2024 Ford Bronco Sport Big Bend 4dr 4x4
| Price: | $29,499 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:37,915 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 3cyl |
| Exterior Colour: | Red |
| VIN: | 3FMCR9B64RRE52888 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 6292A |
Bronco Sport Big Bend, 4D Sport Utility, 1.5L EcoBoost, 8-Speed Automatic, 4WD, Chili Pepper Red, Ebony Cloth, Equipment Group 200A, Evasive Steering Assist, Ford Co-Pilot360 Assist+, Intelligent Adaptive Cruise Control w/Stop & Go, Voice-Activated Touchsc.....Read MoreLire la suite
2024 Ford Bronco Sport Big Bend 4dr 4x4
| Price: | $28,749 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:45,824 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 3cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 3FMCR9B67RRE74870 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 6495A |
2024 Ford Escape ST-Line 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $27,999 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:39,511 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 3cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 1FMCU9MN3RUB21554 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 6590A |
Escape ST-Line, 4D Sport Utility, 1.5L EcoBoost, 8-Speed Automatic, AWD, Adaptive Cruise Control w/Stop-and-Go, Cold Weather Package, Connected Navigation, Digital Rear View Camera, Equipment Group 300A, Evasive Steering Assist, Ford Co-Pilot360 Assist+, H.....Read MoreLire la suite
2024 Ford Explorer ST-Line 4dr 4x4
| Price: | $42,999 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:73,516 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.3L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 1FMSK8KH2RGA10601 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 6186A |
Explorer ST-Line, 4D Sport Utility, 2.3L I4 EcoBoost, 10-Speed Automatic, 4WD, Black Metallic, Ebony, Class IV Trailer Tow Package, Equipment Group 250A Standard Package, Twin Panel Moonroof, Wheels: 21''' Aluminum.
4WD
10-Speed Automatic 2.3.....Read MoreLire la suite
2024 Ford Ranger XLT 4x4 SuperCrew 5 ft. box
| Price: | $43,499 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:32,850 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 2.3L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 1FTER4HH8RLE51122 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 6030A |
2024 Ford Ranger Lariat 4x4 SuperCrew 5 ft. box
| Price: | $50,499 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:11,655 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 2.3L 4cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| VIN: | 1FTER4KH1RLE35515 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 6617A |
Ranger Lariat, 4D Crew Cab, EcoBoost 2.3L I4 GTDi DOHC Turbocharged VCT, 4WD, Gray Metallic, Ebony Leather, Class IV Trailer Hitch Receiver, Connected Built-In Navigation, Equipment Group 500A Standard, Front Bucket Seats, Grey Painted Centre Bar & Gril.....Read MoreLire la suite
2024 Lincoln Nautilus Reserve 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $52,999 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:45,005 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| VIN: | 5LMPJ8KA9RJ831349 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 6687A |
2023 Lincoln Aviator Reserve 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $51,999 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:48,966 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.0L 6cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 5LM5J7XC2PGL21155 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 6162A |
2023 Lincoln Nautilus Reserve 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $43,999 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:21,508 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.7L 6cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| VIN: | 2LMPJ8KP2PBL19557 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 6511A |
Nautilus Reserve, 2.7L V6 Twin Turbocharged, AWD, Grey, Ebony Leather, 110V/150W AC Power Outlet, 360-Degree Camera, Active Park Assist 2.0, Adaptive Cruise Control w/Stop & Go, Adaptive suspension, Cargo Compartment w/Reversible Mat, Cargo Utility Package.....Read MoreLire la suite
Loading More Vehicles ...








