Used Ford for Sale in St. Thomas
| Price: | $42,999 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:61,212 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.7L 6cyl |
| Exterior Colour: | Green |
| VIN: | 1FMEE5DP3NLB32568 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 6445A |
Recent Arrival!
Bronco Outer Banks Advanced, 12''' LCD Capacitive Touchscreen w/Swipe Capability, 2 Smart Charging USB Ports In Dashboard, 360-Degree Camera, 4.7 Final Drive Ratio, ABS brakes, Adaptive Cruise Control, Additional Sound Deadening, Alloy wheels, Compass, Con.....Read MoreLire la suite
Bronco Outer Banks Advanced, 12''' LCD Capacitive Touchscreen w/Swipe Capability, 2 Smart Charging USB Ports In Dashboard, 360-Degree Camera, 4.7 Final Drive Ratio, ABS brakes, Adaptive Cruise Control, Additional Sound Deadening, Alloy wheels, Compass, Con.....Read MoreLire la suite
2022 Ford Escape SEL 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $25,999 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:24,940 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 1FMCU9H9XNUB03737 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 6549A |
Recent Arrival!
Escape SEL, 4D Sport Utility, EcoBoost 2.0L I4 GTDi DOHC Turbocharged VCT, 8-Speed Automatic, AWD, Black, 10 Speakers, 10-Way Power Driver's Seat, 3.47 Axle Ratio, Adaptive Cruise Control (ACC) w/Stop & Go, B&O Sound System by Bang & Olufsen, Class II Trai.....Read MoreLire la suite
Escape SEL, 4D Sport Utility, EcoBoost 2.0L I4 GTDi DOHC Turbocharged VCT, 8-Speed Automatic, AWD, Black, 10 Speakers, 10-Way Power Driver's Seat, 3.47 Axle Ratio, Adaptive Cruise Control (ACC) w/Stop & Go, B&O Sound System by Bang & Olufsen, Class II Trai.....Read MoreLire la suite
| Price: | $46,499 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:81,502 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.5L 6cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| VIN: | 1FTFW1EDXNFB35727 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 6454A |
Recent Arrival!
F-150 Lariat, 4D SuperCrew, 3.5L PowerBoost Full-Hybrid V6, 10-Speed Automatic, 4WD, Gray Metallic, Black Leather, Accent-Colour Angular Step Bar, Body-Colour Door Handles w/Body-Colour Bezel, Body-Colour Front & Rear Bumpers, Box Side Decal, Chrome Single.....Read MoreLire la suite
F-150 Lariat, 4D SuperCrew, 3.5L PowerBoost Full-Hybrid V6, 10-Speed Automatic, 4WD, Gray Metallic, Black Leather, Accent-Colour Angular Step Bar, Body-Colour Door Handles w/Body-Colour Bezel, Body-Colour Front & Rear Bumpers, Box Side Decal, Chrome Single.....Read MoreLire la suite
Loading More Vehicles ...




